PARTNERZY

Poniżej prezentujemy partnerów StoneMan Triathlon Szemud 2021!
Chcesz zostać partnerem?  Napisz do nas!

LUK-CONNECT

Firma, specjalizująca się w wykonywaniu instalacji elektroenergetycznych, teletechnicznych oraz w automatyce przemysłowej.

poprostu -studio kreatywne

poprostu to studio kreatywne wspierające małe i duże biznesy w zakresie brandingu, projektowania graficznego, content marketingu i fotografii. Partner graficzny i marketingowy StoneMana.

decathlon rumia

Sklep sportowy Decathlon Rumia – odkryj naszą ofertę odzieży, butów i sprzętu do ponad 80 sportów! W asortymencie znajdziesz m.in. rowery, rolki, hulajnogi – sprawdź już dziś!

LEWIATAN

Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce i największą polską siecią franczyzową! Lewiatan tworzy i rozwija przyjazne i bliskie sklepy, najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań lokalnych klientów.

Rodowita z Roztocza

Jest taka kraina w Polsce, gdzie natura strzeże swoich pierwotnych sekretów… Odkryj jeden z tych najgłębiej skrywanych, wybierając Rodowitą z Roztocza ‒ pierwotnie czystą, naturalną wodę mineralną wydobywaną w sercu dzikiego roztocza. Rodowita z Roztocza będzie gasić pragnienie na StoneManie!

Spring Europe

✔️   100% Naturalne Żele Energetyczne

✔️  Zdrowa energia dla sportowców uprawiających sporty wytrzymałościowe. 

Velomania

Gdyńska Velomania to nie tylko sklep i serwis rowerowy. Zespół tworzą pasjonaci – Velomaniacy, którzy czynnie jeżdżą na rowerze i uprawiają w wolnych chwilach inne sporty. Ich misją jest zapewnienie Wam najwyższej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach.

Tsunami TRI

Firma, która świadczy niezbędne usługi dla każdego triathlonisty. Z Tsunami TRI:
✔️ PRZETESTUJESZ najnowsze modele pianek, okularków, płetw
✔️ WYPOŻYCZYSZ piankę i bojkę asekuracyjną na trening lub zawody
✔️ ZAKUPISZ piankę i inne akcesoria pływackie z najnowszej kolekcji
✔️ NAPRAWISZ uszkodzoną piankę i dowiesz się jak o nią dbać by posłużyła dłużej

Aquapark Reda

Centrum wodnej rozrywki, strzeżone przez prawdziwe rekiny! Kolorowe baseny, zakręcone zjeżdżalnie oraz niezależny basen sportowy z zajęciami AquaTriathlon! Unikatowe atrakcje dla każdego!  

MOTOCYKLE 3CITY

Autoryzowany Salon motocykli i quadów:

✔️  Indian Motorcycle

✔️  MV Agusta

✔️  Polaris Inc

JumpSquad.pl

JumpSquad.pl to 5 stref trampolin, na których możecie świetnie się bawić. Stworzyliśmy obiekt ze Strefą Rekreacyjną, w której oderwiesz się od codzienności i spełnisz swoje marzenie o lataniu. Dostosowaliśmy ją do potrzeb dzieci, młodzieży oraz starszych, którzy chcą zachować i poprawić kondycję i sprawność fizyczną.

Unicup

✔️  To jeden z wiodących producentów kubków papierowych z nadrukiem

✔️ Na StoneMan Triathlon Szemud 2021 nie będzie kubków plastikowych na punkcie odżywiania

✔️ Zastąpią je wysokiej jakości kubki papierowe z triathlonowym logotypem 😃