patroni medialni

Poniżej prezentujemy patronów medialnych
StoneMan Triathlon Szemud 2021!
Chcesz zostać patronem?  Napisz do nas!

Radio gdańsk

Polskie Radio Gdańsk jest jedną z 17 samodzielnych rozgłośni publicznego radia, realizujących odrębne programy regionalne. „Zawsze blisko ludzi” to hasło, które wyraża naczelną zasadę działania Radia Gdańsk, od informacji, przez kulturę, edukację, naukę, zdrowie, aż po sport i muzykę.

TriathlonLife.pl

Świat triathlonu. Relacje z polskich imprez triathlonowych, ale także z Europy i świata. Rozmowy z zawodnikami. Amatorami i zawodowcami. Porady, forum, ciekawostki, video i podcasty.

Telewizja TTM

Regionalna stacja telewizyjna obejmująca swoim zasięgiem powiat wejherowski i pucki oraz dzięki Internetowi cały świat. Na rynku mediów nadają już ponad 20 lat. Są i wykonują swoją pracę, jak sama nazwa wskazuje – dla Was!

Norda fm

Najmłodsze dziecko Twojej Telewizji Morskiej. Co godzinę usłyszysz tu najnowsze, najważniejsze i najciekawsze informacje z powiatu wejherowskiego i puckiego oraz Trójmiasta, a także przez całą dobę posłuchasz zarówno najnowszych hitów z Polski i świata, jak też utworów doskonale znanych wszystkim pokoleniom. Słuchaj na bałtyckiej fali 88,0 FM!

nadmorski24.pl

Portal informacyjny z Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Codzienna dawka najnowszych wiadomości z najbliższej okolicy. Informacje społeczne, kulturalne i sportowe z Wejherowa, Pucka, Redy, Rumi i okolic. Zawsze sprawdzone i aktualne info dla mieszkańców Małego Trójmiasta Kaszubskiego.